18.02.2020 - J3SSK

Go to content

Main menu:

18.02.2020

PAR SKOLU > NOTIKUMU ARHĪVS 2019./2020 MĀCĪBU GADS
20.02.2020. skolā pilsētas skolu pirmklasnieki tikās  uz "Veselības pēcpusdienu" – īpašu pasākumu skolēniem, ar mērķi veicināt gan viņu radošo darbību, gan interesi par veselīgu dzīvesveidu. Sešas pirmklasnieku komandas uzstājās ar iepriekš sagatavotiem priekšnesumiem un interaktīvā veidā pārbaudīja savas zināšanas uzdevumu "stacijās".
 
Katras skolas komanda "Veselības pēcpusdienā" uzstājās ar īsu dzejas vai teātra priekšnesumu par sevis izvēlētu veselības tēmu. Pirmklasnieki no 4. vidusskolas skaidroja, kas ir veselība, bet 5. vidusskolas skolēni rādīja, kā notiek cīņa ar slimībām. 6. vidusskolas skolēni pamatoja zobu tīrīšanas nozīmi, bet komanda no 4. sākumskolas savā priekšnesumā klātesošajiem rādīja, kā pareizi jāmazgā rokas. Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas audzēkņi skaidroja, kādi vitamīni dzīvo dažādos augļos un dārzeņos, bet Centra pamatskolas skolēni pastāstīja, kā neveselīgs dzīvesveids ietekmē ikdienu, un kā ar vienkāršiem viengrojumiem to izskaust.
 
Priekšnesumiem sekoja zināšanu pārbaude, komandām darbojoties septiņās uzdevumu "stacijās", katram uzdevumam veltot 5 minūtes. Pirmklasniekiem bija pēc taustes jānosaka, kas atrodas maisiņos, puzles veidā jāsaliek attēlu, kā arī jānosaka, kuros augļos vai ogās ir visvairāk C vitamīna, sarindojot secībā fotogrāfijas. Tāpat skolēni minēja mīklas, lika dzejoļu rindiņas, atpazina Latvijā populārus sportistus un viņu pārstāvētos sporta veidus, kā arī veidoja uztura piramīdu. Pirmo klašu audzēkņu erudīciju pārbaudīja Jelgavas Centra pamatskolas piektklasnieki, kuri ne tikai uzraudzīja uzdevumu precīzu izpildi, bet arī uzdeva ar tiem saistītus jautājumus, piemēram – kādi ir skolēnu iecienītākie augļi, vai kādas ir viņu zināšanas par atminētajiem sportistiem? Tikmēr tika pārbudītas arī skolotāju zināšanas, pedagogiem risinot krustvārdu mīklu.
 
Back to content | Back to main menu